3 dôvody, prečo by ste si mala zaobstarať bezšvovú podprsenku

 

Máte vo svojej skrini so spodnou bielizňou aspoň jeden alebo dva kúsky bezšvové podprsenky? Ak nie, mali by ste to čo najrýchlejšie zmeniť. Prinášame tri dôvody, prečo sa investícia pár desiatok eur väčšine žien skutočne oplatí.

Dôvod prvý: podprsenka je pohodlná

Bezšvová podprsenka (ako už jej názov napovedá) nemá žiadne švy. Takže vás nikde netlačí ani nedrie. Nebudete z nej mať vyrážku ani žiadne iné kožné problémy. Často dokonca ani nebudete vedieť, že na sebe vôbec nejakú podprsenku máte. Aj keby ste ju mali nosiť len na doma či na šport, to pohodlie za to stojí. Verte nám.

Dôvod druhý: podprsenka nie je vidieť pod oblečením

Nosíte rada priliehavé oblečenie? Saténové šaty? Hodvábne topy? Potom určite viete, že klasická podprsenka je pod týmito kúskami vidieť a nepríjemne presvitá. U bezšvových podprseniek sa vám nič podobné nestane. Bielizeň dokonale priľne k vášmu telu, doslova splynie s vašou pokožkou. Ak si navyše zaobstaráte bezšvovú podprsenku v telovej farbe, všimne si jej skutočne len málokto.

Dôvod tretí: podprsenka vyzerá skvele

V spoločnosti stále prežíva mýtus, že bezšvové podprsenky vyzerajú ako kus handry. A pred pätnástimi rokmi to tak možno skutočne bolo. Dnešný výrobcovia bezšvíkových podprseniek už však dobre vedia, že spodná bielizeň je vizitkou každej ženy – a snaží sa, aby aj bezšvíkové kúsky vyzerali skvele, elegantne a sexy. Dôkaz namiesto sľubov? Pozrite sa napríklad na bezšvové podprsenky od Lascany alebo Otta – u mnohých z nich na pohľad ani nespoznáte, že sú skutočne bezšvové. Teda minimálne do chvíle, než si je prvýkrát oblečiete.

 

Autor úvodné fotografie:

boscovs.com

Komentáre

468 ad