Bude z Taylor Swift ozajstná princezná?

Svet popu už dobila a nie náhodou je označovaná za princeznú tohto žánru. Milá a sladká blondínka bez škandálov je jednoducho prototypom dokonalého amerického dievčaťa.

O to viac prekvapuje údajným zámerom kúpiť ďalšiu nehnuteľnosť, a to nie hocijakú, ale rovno hrad v Škótsku. Je za tým jej snúbenec, britský dídžej Calvin Harris?

Bývanie pre princezné

O 25-ročnej speváčke a večnej romantičke je známe, že hoci pôsobí naivne, vôbec taká nie je. Svoje poctivo vyspievané milióny totiž starostlivo investuje aj do nehnuteľností.

Najnovšie sa pošuškáva o jej plánoch kúpiť hrad v Perthshire, ktorý sa zhodou okolností nachádza neďaleko domu rodičov Calvina Harrisa.

Hrad zo 16. storočia v hodnote takmer 7 miliónov eur pôsobí veľkolepo navonok i zvnútra. Osem prepychových spální, starožitné zariadenie interiéru, vonku dva tenisové kurty, súkromné golfové ihrisko aj vyhrievaný bazén, to všetko by krásna Taylor Swift mala vo svojom novom sídle k dispozícii.

A ako bonus, nádejných svokrovcov za rohom.

Mladá superboháčka

Pre Taylor nie je horibilná suma za hrad nijakým problémom, veď len za rok 2014 sa jej príjmy vyšplhali na vyše 56 miliónov eur.

Ako prezradila časopisu OK!, do nehnuteľnosti nazývanej Tower of Lethandy sa zamilovala na prvý pohľad.

Nejde však len o rozprávkový vzhľad sídla, o Taylor je známe, že si stráži svoje súkromie, o čo by sa na tomto panstve, predtým využívanom na organizovanie svadieb a rôznych spoločenských podujatí, nemusela strachovať. Od najbližšieho obývaného sídla je totiž vzdialené viac ako 11 kilometrov.

Realitní agenti, ktorí majú predaj veľkopanstva na starosti, odmietli komentovať, či sa popová hviezda skutočne stane jeho novou majiteľkou.

Isté je však to, že Taylor sa už dlhšie netají svojimi citmi k Škótovi Calvinovi Harissovi a na koncerte v Glasgowe sa verejne vyznala aj z lásky ku Škótsku ako takému. Nechajme sa teda prekvapiť, či si táto popová princezná zadováži aj svoj súkromný hrad. Alebo to pre ňu urobí jej milovaný Calvin?

___________

Zdroj: telegraph.co.uk/finance/property/buying-selling-moving/11793978/Is-Taylor-Swift-buying-this-4.6m-castle-in-Scotland.html

Obrázok: i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/08/10/10/2B3E26C700000578-0-image-a-91_1439200161215.jpg

Komentáre

468 ad