Topánky a podväzky do postele? Niektorí muži sa bez nich nevzruší

Pančuchy, podväzky, erotická bielizeň, čižmy… to všetko sú fetiše, ktoré rad mužov neskutočne vzrušujú. A u niektorých z nich to dokonca zachádza tak ďaleko, že bez nich ani nemôžu pohlavný styk prevádzkovať. Nezazlievajte im to.

Svoje o tom vie aj naša čitateľka Mirka. „Môj bývalý doslova vyžadoval, aby som na sebe pri sexe mala kožené čižmy. Bez nich mu to nešlo, nemal na sex vôbec chuť. Hoci mi to nijako zvlášť nevadilo, musím priznať, že občas to bola trošku komplikácie,“ spomína na svojho expriateľa.

A Mirčin bývalý partner rozhodne nebol výnimkou – takých mužov sú na svete státisíce. Sexuológovia sa zhodujú na tom, že fetišizmus nie je liečiteľný. Často k jeho liečbe ani nie je dôvod: ak partnerova „úchylka“ neprekračuje vaše akceptovateľné hranice, môžete s ním prežiť plnohodnotný a šťastný vzťah.

Problém však nastáva v prípade, keď vám partnerova deviácia vadí. Ak ho nevzrušíte inak, než v latexovom kostýme, zatiaľ čo vy latexové kostýmy bytostne nenávidíte, bude to z dlhodobého hľadiska problém a váš vzťah zrejme nemá budúcnosť. Preto z neho radšej vycúvajte.

Rozhodne však nič nepokazíte tým, keď o situácii budete so svojim partnerom hovoriť. “Môj priateľ doslova miluje, keď si pred erotickými hrami oblečiem hnedé samodržiace pančuchy. Ja ich ale zase toľko nemusím, takže máme férovú dohodu 50:50. Raz je pri sexe mám, druhýkrát nie. A obaja sme spokojní, “prezradila nám čitateľka Tereza.

Kým fetišizmus na oblečenie možno vo vzťahu celkom hravo zvládnuť, existujú aj horšie varianty, pri ktorých už musí prísť na rad odborná liečba. Tak treba pyrofilové potrebujú k vzrušeniu oheň, dendrofilové zase stromy. Tie už si asi do spálne vziať nemôžete, navyše stredobodom záujmu vášho partnera by bolo niečo úplne iné, než vaše telo.

A čo váš partner? Vyžaduje, aby ste si do postele brala erotickú bielizeň?

 

Úvodné foto:

Sheego.sk

Komentáre

468 ad